Postanowiliśmy poświęcić oddzielną zakładkę pompom ciepła, ponieważ w połączeniu z odpowiednio wykonaną termomodernizacją budynku jest to najtańszy i najmniej inwazyjny sposób ogrzewania. Nasi klienci dzięki montażowi tego urządzenia mogą zapomnieć o uciążliwości pracy w kotłowni czy problemach, gdzie, ile i w jakiej cenie co roku kupować opał na zimę. Po doświadczeniach z różnymi modelami pomp ciepła, postanowiliśmy podjąć się opracowania i produkcji własnej, 100% polskiej, doskonałej, pompy ciepła pod marką GOLDEN GLOBE ENERGY.

Jesteśmy w stanie wyprodukować ich aż 2 000 sztuk rocznie. W odróżnieniu od wątpliwej jakości pomp pochodzących z Chin, a dystrybuowanych przez większość podmiotów, dostosowaliśmy nasz produkt idealnie do polskiego klimatu.

Nasza produkcja jest transparentna, znajduje się na terenie Polski i bardzo
chętnie prezentujemy filmy z linii montażowej. Oczywiście, najważniejsze jest „wnętrze” pompy, ale nie można przejść obojętnie obok naszego designu, czyli pięknej, dopracowanej obudowy.

Pewność, co do parametrów naszej pompy, pozwala nam zagwarantować deklarowane zużycie energii. Oprócz naszych produktów, montujemy także tylko sprawdzone jednostki uznanych producentów, takich jak: Panasonic Atlantic, LG Bosch. Nie bojąc się żadnych wyzwań, mamy doświadczenie
w montażu dużych systemów grzewczych w fabrykach, myjniach, kościołach, a także budynkach użyteczności publicznej.

Współpracują z nami

Scroll to Top