Rozmowa z Michałem​

Ela z HR: Dziś mam okazję porozmawiać z naszym Dyrektorem Audytów oraz Przygotowania Produkcji i Realizacji, Michałem. Głównym zadaniem Michała jest zapewnienie, że wszystko działa jak należy, bez względu na to, czy chodzi o kontrolę jakości czy przygotowanie produkcji. Dzięki niemu mamy pewność, że wszystko idzie gładko i zgodnie z planem.

Ela z HR: Michał podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z awansem na stanowisko Dyrektora Audytów oraz Przygotowania Produkcji i Realizacji. Jakie wydarzenia lub osiągnięcia przyczyniły się do Twojego awansu?

Michał: Mój awans wiązał się z szybkim rozwojem firmy. Firma potrzebowała osoby zaufanej która ma doświadczenie i wie jak wyglądają prace związane z branżą od kuchni.

Ela z HR: Jakie są najbardziej satysfakcjonujące aspekty Twojej pracy jako Dyrektora Audytów oraz Przygotowania Produkcji i Realizacji?

Michał: Aspekty które mnie najbardziej satysfakcjonują to duże projekty deweloperskie ale przede wszystkim jak wszystko idzie zgodnie z planem podczas modernizacji domów jednorodzinnych i każdy klient jest zadowolony.

Ela z HR: Czy istnieją jakieś specjalne inicjatywy lub projekty, nad którymi obecnie pracujesz lub które planujesz wdrożyć w najbliższej przyszłości?

Michał: Główną inicjatywą na ten moment jest wprowadzenie badań termowizyjnych i rozwijanie tego aspektu firmy w odpowiednim kierunku tak aby praca audytorów była jak najdokładniejsza i stanowiła rzetelną pomoc klientom.

Ela z HR: Jaka jest Twoja wizja rozwoju Twojego działu?

Michał: Przede wszystkim praca na coraz większych projektach, zwiększenie ekspozycji działu na szkolenia w pracy audytora. poznanie większej ilości programów i pomysłów poprawiających efektywność ogrzewania i niwelowania strat ciepła w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych i budynkach przemysłowych.

Ela z HR: Jak Twoje obowiązki i odpowiedzialności zmieniły się po awansie, i jak radzisz sobie z nowymi wyzwaniami?

Michał: W firmie zaczynałem od pracy elektryka i stopniowo moja rola się zwiększała ale jednak największa zmiana nastąpiła właśnie podczas awansu w tym dziale  bo jednak nie odpowiadam wyłącznie za swoje działania ale również za działania pracowników pracujących ze mną, jeśli chodzi o obowiązki to odpadło dużo małych dzięki współpracownikom ale za to doszło kilka bardziej odpowiedzialnych zadań. 

Ela z HR: I na koniec moje standardowe pytanie jakie rady miałbyś dla innych pracowników, którzy również aspirują do awansu na stanowisko kierownicze w firmie?

Michał: Najważniejsze jest być ambitnym, chętnym do pokazania czegoś od siebie i przede wszystkim trzeba się interesować swoją pracą, marudzenie nie sprawi że zostaniesz kierownikiem.

Ela z HR: Dziękuję Ci serdecznie za rozmowę. Twoje zaangażowanie i profesjonalizm wnoszą ogromną wartość do naszej firmy, wspierając naszą misję i cele biznesowe.

Scroll to Top