O Nas

Naszą misją jest wspieranie ludzi w poprawie jakości życia poprzez udział w rządowym programie „Czyste Powietrze” oraz dostarczanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii. Działając z pasją i zaangażowaniem, stawiamy sobie za cel aktywne wsparcie społeczności lokalnych w ich dążeniu do poprawy efektywności energetycznej i czystszego powietrza oraz redukcję emisji CO2. 
Wspieramy także lokalne inicjatywy charytatywne, które mają na celu poprawę jakości życia osób potrzebujących.

Golden Globe Energy to prężnie działająca i rozwijająca się firma ogólnopolska, która swą główną siedzibę zlokalizowała w mieście Lublin. 

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu pomagamy rodzinom i firmom zmienić sposób pozyskiwania energii
na inteligentny. Jako jedni z nielicznych robimy kompensację mocy biernej dla dużych przedsiębiorstw. 

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi i sprawdzonymi firmami, aby zagwarantować jakość i bezpieczeństwo naszych instalacji fotowoltaicznych (m. in. Grodno, ESoleo ABB Alior Bank). Montażu instalacji dokonują tylko i wyłącznie nasze doświadczone, wykwalifikowane i certyfikowane ekipy monterskie, nie korzystamy z usług podwykonawców. Wykorzystujemy najwyższej jakości materiały.

Przez stale rosnące ceny energii elektrycznej coraz więcej osób myśli o własnych panelach słonecznych, aby uniezależnić się od podwyżek i dodatkowych opłat. GoldenGlobeEnergy oferuje najwyższą jakość komponentów oraz serwisu, jak również profesjonalnego zarządzeniem całością procesu instalacyjnego.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z najwyższym profesjonalizmem

Zaufali nam

325

Revenue in 2017 (Million)

525

Collaegues & Counting

302

Successfully Project

25

Year of experience

Zespół

Golden Globe Energy

Mike Rich

Lead Architect

Jenny Smith

Head Engineer (US)

George Doe

Head Engineer (CN)

Maria Jay

Head Engineer (AU)

Scroll to Top