Hity Cenowe

Pompa Ciepła

Falownik

Ogrzewanie podłogowe

Okna 3 szybowe

U nas zawsze znajdziesz materiały wysokiej jakości w najlepszych cenach odwiedź nasz sklep internetowy

Wykonywanie usług budowlanych oraz projektowych to nie jedyny nasz konik. Z dumą chcielibyśmy Cię poinformować że kupisz u nas na miejscu bądź zamówisz do siebie na budowę materiały potrzebne do zrealizowania całego projektu, mamy jedne z najlepszych cen na rynku na materiały hydrauliczne, elektryczne, OZE oraz izolacyjne. 

Nasze transporty jeżdżą codziennie do domów klientów abyś miał na czas dowieziony materiał i nie płacił ekipie za przestoje w pracy. W hurtowni mamy specjalistów w każdym dziale budowlanym nie musisz się znać konkretnie na danej dziedzinie nasi eksperci chętnie dobrze doradzą za co nie zapłacisz ani grosza wystarczy ze powiesz co potrzebujesz a dobierzemy ofertę pod Twoje oczekiwania. 

Nasi doradcy w terenie gdy nie zdecydujesz się na nasze prace wraz z materiałem z miłą chęcią pokierują Cię do hurtowni, pamiętaj to Ty decydujesz jak chcesz wykonać swoją inwestycję. Pytanie do Ciebie: Czy chcesz wykonać inwestycję z naszym materiałem i swoimi silami czy dla swojej wygodny zakupisz u nas usługę z materiałem? W czwartym kwartale 2024 planujemy uruchomić najnowocześniejszy sklep internetowy aby sprostać wszystkim Twoim oczekiwaniom na razie zamów osobiście na Energetyków 7, mailowo lub telefonicznie a pod koniec roku ciesz się w pełni zakupami przez internet.

Współpracują z nami

Scroll to Top