Bardzo ważnym elementem naszej działalności jest pozyskiwanie dofinansowań i grantów dla naszych Klientów. Dzięki rozbudowanemu działowi dotacji, już na początku naszej współpracy, proponujemy naszym kontrahentom najlepszą ofertę na rynku, ponieważ od razu koszt montażu zmniejsza się o sumę środków pozyskanych przez naszych ekspertów.

Jesteśmy liderem w dziedzinie pozyskiwania różnych dofinansowań dla naszych Klientów. Naszą misją jest analiza i wskazanie najlepszych możliwych i dostępnych sposobów finansowania. Nie stosujemy nagminnych metod konkurencji, która pod naciskiem chce sprzedać produkt lub usługę na pierwszym spotkaniu. W pierwszej kolejności analizujemy z jakich środków Klient może skorzystać, doradzamy mu i prowadzimy przez cały proces pozyskania dotacji. Takie działanie pozwala Klientowi już na starcie zobaczyć duże oszczędności.

Drogi Kliencie, skontaktują się z nami, a my zrobimy wszystko, aby potraktować Cię wyjątkowo i indywidualnie w celu znalezienia optymalnego rozwiązania dla Twojego domu lub firmy.

 

„Programy dotacyjne i granty które pozyskaliśmy dla naszych klientów”

Czyste Powietrze

Mój Prąd

Moje Ciepło

Agroenergia

Grant OZE

Kredyt ekologiczny

Ulga termomodernizacyjna

Premia termomodernizacyjna

Współpracują z nami

Scroll to Top